SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Port Chałupy

nad samym morzemDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Kaperska 65
84-120 Chałupy

kom.: 693 109 941
kom.: 603 365 913
http://www.portchalupy.wpt.pl/

Opis

W odległości około 100 metrów przyjezdny może korzystać z uroków jednej z najpiękniejszych bałtyckich plaż.  Drewniane pomosty umożliwiają cumowanie jednostek o zanurzeniu do 1,2 metra. Parking zapewnia miejsce dla około 30 samochodów.

Nasz Port oferuje gastronomię opartą na potrawach rybnych z ryb bałtyckich, atlantyckich oraz słodkowodnych. Mogą Państwo u nas skosztować posiłki z ryb smażonych, grillowanych jak i wędzonych. W naszej ofercie znajdą Państwo także wypożyczalnię łodzi oraz rowerów. Oparta jest ona na drewnianych jednostkach pływających budowanych zgodnie z miejscową tradycją szkutniczą. W skład floty wchodzą wiosłówki, żaglówki oraz motorówki.

Organizujemy także wyprawy na terenie Zatoki Puckiej, takie jak:
- wyprawy wędkarskie,
- wycieczki krótkie i całodniowe,
- wrakowisko – wyspa na środku Zatoki Puckiej,
- ujście rzeki Redy, Klif Rzucewski, pałac „Jan III Sobieski”.

Lokalizacja

Chałupy
ul. Kaperska 65, 84-120 Chałupy

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu