SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Port Morski Jastarnia

nad samym morzemDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Portowa 26
84-140 Jastarnia

Opis

Port w Jastarni stanowi bazę dla floty rybackiej i rozwijającej się żeglugi turystycznej. Do naszego portu mogą wchodzić statki, których długość nie przekracza 60 metrów i zanurzenie 3,8 metrów w warunkach, gdy w porcie występuje średni stan wody. Basen portowy od Zatoki Puckiej oddzielają dwa falochrony, gdzie zachodni ma długość 200 metrów, a wschodni 80 metrów. Nasz port posiada bramownicę samojezdną o udźwigu 65 ton oraz żurawia stacjonarnego. 

Lokalizacja

Jastarnia
ul. Portowa 26, 84-140 Jastarnia

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu