SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Wypożyczalnia Rowerów Ottobike

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Niepodległości 7
84-120 Władysławowo

kom.: 532 060 808
http://ottobike.pl/

Opis

W czerwcu posiadamy także otwarte punkty w Helu przy ulicy Wiejskiej 133 oraz w Jastarni przy ulicy Rynkowej 3. Ścieżki rowerowe na Półwyspie Helskim zapewniają Państwu m.in. niezapomniane widoki na zatokę, rybackie porty oraz militarne obiekty z II wojny światowej.

Zapraszamy do wypożyczalni rowerów oraz gokartów. Posiadamy  rowery , gokarty i osprzęt.Oferujemy możliwość wypożyczenia sprzętu- osobiście w jednym z naszych punktów bądź telefonicznie lub online. Rodziny z dziećmi znajdą w wypożyczalni przyczepki rowerowe, a także rowerowe foteliki dla najmłodszych. 

Lokalizacja

Władysławowo
ul. Niepodległości 7, 84-120 Władysławowo

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu