SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Wystawa kilkumetrowych owadów

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Hallera
84-120 Władysławowo

kom.: 784 772 450
http://www.owady.wladyslawowo.com/

Opis

To świetna okazja aby zobaczyć powiększone kilkaset razy insekty. Na naszej wystawie zobaczą Państwo sympatycznego Jelonka rogacza, który jest jednym z największych chrząszczy w Polsce, należy do rodziny jelonkowatych. Jest on barwy ciemnobrązowej. Osiąga 6 centymetrów długości. Zobaczą Państwo również skorka pospolitego zwanego potocznie szczypawką – gatunek wszystkożerny, uskrzydlony owad z rodziny skórkowatych występujących w Europie. Turkuć podjadek jest dobrze przystosowany do życia na ziemi. Jest to gatunek owada prostoskrzydłowego z rodziny turkuciowatych oraz wiele innych ciekawych okazów. 

Lokalizacja

Władysławowo
ul. Hallera, 84-120 Władysławowo

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu