SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Weranda-Ogrodnica

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Sychty 98
84-140 Jastarnia

kom.: 601 682 396
http://kawiarnia-weranda.pl/

Opis

Dla naszych Gości łączymy wysokiej jakości regionalne produkty, zaklinając w daniach morskie smaki tylko z najświeższych i całkowicie naturalnych składników. W naszej kawiarni inspiracje czerpiemy z kuchni naszych dziadków, rodzinnych kompozycji, przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Nasz szef kuchni to znawca dobrego, zdrowego gotowania, który doskonali nasze z smaki z myślą o naszych Gościach. Nasze potrawy tworzymy z pasji i serca, z miłości do dobrej kuchni i tradycji smaku.

Oprócz regularnie odnawianej i uzupełnianej karty stałej, znajdziesz u nas również dania specjalne, serwowane w wybrane dni i o wybranych porach, tak by zawsze dostarczyć Ci to co najświeższe i najlepsze. Naszym Gościom oferujemy również doskonałej jakości usługi cateringowe i garmażowe (wśród naszych klientów znaleźć można m.in. telewizję TVN, korpus dyplomatyczny i znane lokalne hotele), przygotowując zestaw dań i przysmaków dopasowany do danego wydarzenia i jego charakteru. Organizujemy także przyjęcia, obiady konferencyjne i inne wydarzenia w lokalu.

Lokalizacja

Jastarnia
ul. Sychty 98, 84-140 Jastarnia

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu